Tayt ModasıTayt Kombin Önerileri

Tayt, gardroplarımızın vazgeçilmez parçalarından biri. Hayatımızın içinde bize konfor ve rahatlık sağlayan taytlar sayesinde, özgürce hareket edebiliyoruz!

Bu yılın trendleri arasında olan tayt modellerine gelin birlikte bakalım ve farklı tarz taytlar için farklı kombinler yapalım.


Yılın Parlayan Yıldızlarından Biker Tayt

Spor salonunda, doğa aktivitelerinde, ya da yolculuk esnasında tercih edebildiğimiz taytlardan. Yüksek beli ve elastik yapısı ile rahat etmemizi sağlıyor. Bunun yanında da çok fazla kombin yapabiliyoruz.

Sporda sporcu atleti ya da croptop ile tamamlayabilirsiniz bu güzel taytı.


Biker taytı en kolay kombin yapma yollarından biri de, croptop üzerine beyaz oversize gömlek, bel çantası ve spor ayakkabı olacaktır. Bu kombin ile ister alış verişe gidin, ister arkadaşlarınızla yemeğe çıkın, herkes sizin tarzınıza dönüp bir kez daha bakacak ;)


Yan komşuma biker tayt ile gitmek istiyorum diyorsanız, uzun bir t-shirt ve terlik kombini de hem şık hem de rahat olmanızı sağlayacaktır.


Denim Şort Tayt Bu Yazın Vazgeçilmezi!

Bize göre bu yazın en vazgeçilmez ürünleri arasında Denim Şort Tayt yer alıyor. Tatilde, plaj çantasında az yer kaplayan Denim Şort Tayt, yüksek beli sayesinde anlık olarak ortaya çıkabilecek bira göbeğini de kapatmak için bire bir  Fermuar ve düğme olmaması nedeniyle, çok rahat ettiren, sıcakta terletmeyen bir şort.

Denim Şort Tayt için kombin önerilerine gelecek olursak;

Bizim favorimiz bikini üstü, terlik ve hasır çanta ile yapabileceğiniz kombinler.

Günlük kullanım için basic t-shirt ve sandalet ile kombinleyebileceğiniz gibi, yılın trend ürünlerinden olan eşarp bluzlar ile Denim Şort Taytı kombinleyip, şefaff bantlı topuklu bir ayakkabı ile akşam yemeğine ya da, gece eğlenmeye gidebilirsiniz.


Transparan Detaylı Sporcu Taytları

Yüksek beli ve iç göstermeyen özellikleri sayesinde spor yaparken rahatlıkla kullandığımız bu taytlar, hem şık hem de seksik bir görüntü yakalamak çok kolay.

Transparan Detaylı Sporcu Taytlarını spor yaparken  croptop üstlerle kombinleyebilirsiniz. 

Dışarıya çıkarken, transparan detaylı bir croptop ile takım olarak kombinleyip şık bir görüntü yaratabilirsiniz. 

Yazın sıcağında beyaz oversize gömleğin bir kolunu omzunuzun üzerinden diğer kolunu kolunuzun altından göğsünüzde düğüm yapıp şık ve rahat olabilirsiniz. Bu taytın kendine has bir tarzı olması nedeniyle, Crocs terliklerle bile şık bir görüntü yakalayabilirsiniz.


Pantolon Tayt

Bu taytlara tayt demeye bin şahit ister diyebiliriz. Hatta giyen dışında kimse tayt olduğunu anlamayabilir 

Pantolon tayt Canvas türü kumaşlardan olabileceği gibi, Denim kumaşlar ile kot olarak da üretiliyor. Her ikisinin de farklı tarzları olsa, benzer şekillerde kombinlemek mümkün.


Casual Kombin Önerisi

Pantolon Taytınızın üzerine oversize beyaz gömlek, spor ayakkabı, altın ya da gümüş olarak kullanabileceğiniz bir ya da birkaç tane zincir kolye ve yastık çanta ile yılın trendlerini ortaya koyan harika bir kombin yapabilirsiniz.

Size önereceğimiz farklı bir stil önerisi de, sezonun trendleri arasında olan, eşarp bluz ve pantolon tayt önerisi olacak. Yüksek belli bir tayt seçeneği ile daha şık ve daha rahat olabilirsiniz. Bu ikiliyi aksesuar olarak, minimal üçgen ya da yuvarlak hatlı bir çanta ve hasır terliklerle ve kıkırdak küpeler ile tamamlayabilirsiniz. 

Pantolon Tayt’ın en güzel yanı, basic t-shirtü bile güzel göstermesidir. Oversize basic t-shirt, hasır terlik ve telefon kılıfı büyüklüğünde boyuna takılan bir çanta ve bileğinize takacağınız zincir bileklik ile kombininiz tamamdır.


Business Mod Önerisi

İşe giderken tayt giyeyim ama taytım da tayt gibi durmasın diyorsanız, bir toplantıya bile katılabileceğiniz kombin önerisi veriyoruz.

Pantolon taytınızın üzerine şifon ya da ipek eşarptan bluz yapın, üzerine oversize blazer ceketinizi giyin; inci küpe ve stiletto arkası açık ayakkabı ve portföy çantası ile kombininizi tamamlayın. Bu toplantıda gözlerin sizin üzerinizde olacağından eminiz!


Deri Gibi Tayt ile Kombin Önerisi

Deri gibi görünüme sahip olan taytların bizce en güzel yanı, deri gibi sıcak tutmaları nedeni ile yaz akşamlarında da kullanabiliyor oluşumuz.

Yılan ya da crocidele desene sahip olabilecekleri gibi, düz renkte olan bu taytlar ile gece dışarıya çıkarken ya da bir davete katılırken kolaylıkla kombinleyip şık ve rahat olabilirsiniz.


Her Moda uygun Enimon Taytlar ile şık ve rahat edeceğiniz trend kombinler yapmanın çok kolay olduğundan eminiz ;)